Pixel PR - Realizacje - strony www i identyfikacja wizualna | Rzeszów, Kraków

Blog

blog

Klienci

Poniżej kilka referencji od naszych szczęśliwych klientów oraz lista firm, z którymi mieliśmy przyjemność pracować w przeciągu kilku lat. Dzięki temu możesz ocenić, czy jesteśmy wiarygodni

 • Zgłosiłem się do Pixel PR, ponieważ zostali mi poleceni przez inną osobę, która już korzystała z ich usług. Potrzebowałem wdrożyć rozwiązanie do sprzedaży online.

  Cała współpraca przebiegła dobrze i w przyjaznej atmosferze. Mogłem liczyć na szybkie odpowiedzi oraz wsparcie w czasie całego projektu. Polecam tą firmę jako rzetelnego wykonawcę!

  Arkadiusz Szczudło

  Arkadiusz Szczudło

  Prawnik/Bloger

 • Współpracowałem z Moniką przy wdrożeniu wtyczki Easy Digital Downloads na moim blogu. Jej zespół dołożył do domyślnej wtyczki kilka dedykowanych rozwiązań, których potrzebowałem do sprzedaży produktów elektronicznych.

  Byłem zadowolony przede wszystkim ze sprawnej komunikacji i szybkiej realizacji powierzonego zadania

  Wojciech Wawrzak

  Wojciech Wawrzak

  PraKreacja

 • Zespół agencji Pixel PR doskonale zrozumiał naszą potrzebę stworzenia materiałów eleganckich, a jednocześnie nietypowych, przykuwających uwagę i wyróżniających się na tle standardowych identyfikacji wizualnych firm informatycznych.

  Właśnie o taki materiał nam chodziło - nie tylko estetyczny, ale też skuteczny jako narzędzie sprzedaży.

  Sabina Bobran

  Set(h) Systemy Informatyczne

 • Niewątpliwie Państwa pomoc w działaniach marketingowych pozytywnie przełożyła się na obszar działania Podkarpackiego Banku Spółdzielczego.

  Dziękujemy za rzetelność i szybkie działanie w niejednokrotnie trudnych sytuacjach.

  Mateusz Krok

  PBS Bank

 • Główne atuty współpracy to dostępność w kontakcie, merytoryczny dialog o elementach projektu (co ma sens, co nie). W szczególności ceniliśmy konstruktywną krytykę naszych pomysłów realizacji, które mogłyby nie przynieść zamierzonych efektów.

  Agata Wiatrowska

  Horse Sense

Pomogliśmy już tym firmom